środa, 9 grudnia 2015

Inwestowanie w metale szlachetne

"Sport" dla zamożnych i odważnych - czyli inwestowanie w metale szlachetne. - Dla wielu jest to nieosiągalne - bo ledwo łączą koniec z końcem i żyją z miesiąca na miesiąc. - Jest jednak grupa społeczna, której środki finansowe "spływają" każdego miesiąca na konto bankowe z wielu źródeł i zdecydowanie przwyższają zapotrzebowanie zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych - to ta grupa jest potencjalną społecznością inwestorów. 
Czy warto inwestować przypadkowo w metale szłachetne, jakie jest ryzyko inwestycyjne oraz jakie są reguły "gry" - o tym poniżej już od profesjonalistów potrafiących nauczyć inwestowania przy zachowaniu zdrowego rozsądku.

"Jeśli nie ZUS to co?"


Jak inwestować?

Poniżej podaję link dla tych, którzy jeszcze nie znają i nie korzystają - albo dla tych, którzy porzucili na przykład jakąś formę hazardu i postanowili podpierać sią inwestowaniem - bo to już mniejsze ryzyko - chociaż zagrożenia podobne, jak przy hazardzie. 


Mam wiele spostrzeżeń na temat inwestowania przez tak zwanych "ciułaczy" - ale widywałem szczęściarzy, którym w spadku przyszło cieszyć się "inestycją" przodków. źródło:
w całości do pobrania w pliku PDF


Rynek złota


źródło:
całość do pobrania w pliku PDF
źródło:
całość do pobrania w pliku PDF


Inwestowanie to kalkulowanie oparte o matematykę - bez którego nie ma praktycznie szans na osiągnięcie sukcesu w krótkim czasie.

źródło:
całość do pobrania w pliku PDFRynek srebraźródło:
całość do pobrania w pliku PDF"Inwestycje w fizyczne złoto i srebro"Więcej znajdziecie w Internecie albo odwiedzając i rozmawiając z traderami, którzy poruszą wasze serca i umysły. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz