sobota, 13 stycznia 2018

POLSKI SYSTEM AZYLOWY opracowanie 2014 r.

O polskim systemie azylowym przeczytasz praktycznie wszystko w opracowaniu poniżej. Jest to źródło informacji zarówno dla osób ubiegających się o azyl w Rzeczypospolitej Polskiej ale także dla prawników i działaczy społecznych. Warto zauważyć, że obywatele wielu państw nadużywają prawa azylowego i jest to obecnie problem, jaki Unia Europejska nadużywa w relacji do Rzeczpospolitej Polskiej. - Jednak reguły prawne są jasno określone i warto je znać. 


źródło:

PDF do pobrania w całości (stron 404)


Mając na uwadze prawo obywateli Rzeczypospolitej Polskiej do decydowania o tym kogo uważają za azylanta i w jakich granicach przyznawany jest społeczny mandat zaufania - warto jest studiować prawo związane z przyznawaniem azylu w Polsce. - Jeżeli po lekturze dostrzegasz wady lub braki prawne albo uważasz, że należy to prawo moderować poprawiając jego wartość - masz przede wszystkim prawo pisania petycji albo zwracania się do posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej - do klubu parlamentarnego albo nawet do Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. 

Nikt nie może zmusić obywateli Rzeczpospolitej Polskiej do narzucanych przez Unię Europejską warunków azylowych - ale każdy Polak może troszczyć się o bezpieczeństwo społeczne w oparciu o politykę azylową. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz